گزارش هفتگی از عملکرد صدتحلیل | هفته‌ی پنجم

گزارش هفتگی از عملکرد صدتحلیل | هفته‌ی پنجم
گزارش هفتگی از عملکرد صدتحلیل | هفته‌ی پنجمReviewed by غزل سادات on Nov 21Rating: 4.5گزارش هفتگی از عملکرد صدتحلیل | هفته‌ی پنجمگزارش هفتگی صدتحلیل نگاه کلی به عملکرد یک هفته ای صدتحلیل است که برای کاربران صدتحلیل هر هفته منتشر میشود تا منبعی برای کسب اطلاعات صدتحلیل باشند
گزارش هفتگی صدتحلیل از بهترین بازدهی های کسب شده در هفته , سهم مورد توجه هفته , تحلیلگران با پیش بینی های کوتاه و بلند مدتی و در نهایت خلاصه ای از داستان های آموزشی بورس به شما اطلاعات جامع و خلاصه ای از فعالیت یک هفته ای خود میدهد . همچنین کد تخفیف ۱۰% در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید از سیگنال های تحلیلگران استفاده کنید 🙂
 و حالا نوبت گزارش هفتگی پنجم صدتحلیل هست و همونطور که گفتیم هر هفته خلاصه ای از عملکرد هفتگی ای صدتحلیل را برای شما اینجا و در شبکه های اجتماعی میگذاریم .
پس همراه ما باشید ….

بهترین بازدهی های کسب شده توسط  تحلیلگران صدتحلیل :

هر هفته سه سهم از بهترین سهم هاییکه در هفته ی گذشته بازدهی بالایی داشتند را معرفی میکنیم . تحلیلگران صدتحلیل با پیشبینی های خود که بهترین بازدهی کسب شده را شامل میشود , امتیاز بیشتری کسب کرده و برای پیشبینی های آینده سیگنال هایی با بازدهی بالا معرفی خواهند کرد .

در زیر سیگنال های پیشنهادی و پرسود تحلیلگران را میبینید : 

 

بهترین بازدهی ها

 

آقای محمد یزدان پناه با سهم بنو و بازدهی ۵۴%

https://goo.gl/rarDWa

آقای روح اله ضیائی با سهم وسرمد و بازدهی ۳۵%

https://goo.gl/CH9kpc

آسوده بورس با سهم لپیام و بازدهی ۶۷%

https://goo.gl/ocPgfU

سهم مورد توجه تحلیلگران صدتحلیل : 

تخفیف و سهم هفته

 

سهم مورد توجه تحلیلگران صدتحلیل در هفته ی گذشته  ” تـــپــکو” بود . توجه و پیشنهاد این سهم در بازار بورس از پیش بینی های تحلیلگران صدتحلیل بود .

کد تخفیف برای استفاده ی سیگنال های این هفته از تحلیلگران:

email-97911

برای استفاده از این تخفیف هنگام پرداخت هزینه ی سیگنال مورد نظر , کد زیر را در کادر کدتخفیف وارد کنید .

در بخش مقایسه ی تحلیلگران هم استراتژی دو تحلیلگر را معرفی کردیم :

 

هم استراتژی

 

رقابت دو تحلیلگر همانطور که در تصویر بالا میبینید به این صورت است که تحلیلگر بلند مدتی میانگین سود بیشتری در بازه‌ی زمانی بلند تری دارد و تحلیلگر کوتاه مدتی , میانگین سود کمتری در بازه‌ی زمانی کمتری دارد و شما با توجه به استراتژی خود میتوانید سرمایه گذاری کنید .

آقای روح‌اله ضیایی  :

https://goo.gl/B1K1su

آقای محمدعلی توکلیان :

https://goo.gl/mBfUJK

 

مقاله آموزشی

 

مقاله چهاردهم  بلاگ هم در رابطه با ” بررسی اطلاعات بورسی برای خرید سهام و ویژگی این اطلاعات در بورس ” است که میتوانید در بلاگ ما بخوانید 🙂

 

آخرین تغییرات

 

از آخرین تغییرات پلتفرم صدتحلیل به اضافه شدن دکمه‌ی ” نمایش بیشتر ” در پروفایل تحلیلگر و جدیدترین سیگنال اشاره کردیم که برای شما کاربر عزیز باعث سهولت در دیدن تمام سیگنال ها شود .

و این هفته همراه ما باشید با سری دوم از وبینار های ” روش من ” که آقای فرشاد شبانکاره در این وبینار از پول هوشمند صحبت میکنند و راهکار هایی برای سرمایه گذاری بهتر را ارائه میدهند .

 

مثل همیشه با ما همراه باشید 
برای سرمایه گذاری امن و پر سود از صدتحلیل کمک بگیرید!
ما با پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته در خدمت شما هستیم .

کانال تلگرام : https://t.me/sadtahlil
ایمیل پشتیبانی : [email protected]
وب سایت : ۱۰۰tahlil.com
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *