چگونه یک مشاور خوب برای سرمایه گذاری در بورس , متناسب با روحیات شخصی انتخاب کنم ؟

چگونه یک مشاور خوب برای سرمایه گذاری در بورس , متناسب با روحیات شخصی انتخاب کنم ؟
چگونه یک مشاور خوب برای سرمایه گذاری در بورس , متناسب با روحیات شخصی انتخاب کنم ؟Reviewed by نازنین تقی زاده on Feb 23Rating: 4.5چگونه یک مشاور خوب برای سرمایه گذاری در بورس , متناسب با روحیات شخصی انتخاب کنم ؟صدتحلیل , سامانه ای است که به سهامداران عزیز کمک میکند تا برای سرمایه گذاری در بورس از تحلیلگران حرفه ای کمک بگیرند تا از این بازار سود معقولی بدست آوند .

صدتحلیل , سامانه ای است که به سهامداران عزیز کمک میکند تا برای سرمایه گذاری در بورس از تحلیلگران حرفه ای کمک بگیرند تا در این مسیر پر پیچ و خم بتوانند سود معقولی از این بازار بدست آوند . در صدتحلیل , تحلیلگران مختلف با روش های معاملاتی مختلف وجود دارند که شما میتوانید از میان آنها یک مشاور خوب برای سرمایه گذاری در بورس را انتخاب کنید .

اما پارامتر های مهمی که به شما کمک می کنند تا نزدیکترین مشاور به روحیات شخصی خود را برای سرمایه گذاری در بورس انتخاب کنید :

احتمال موفقیت

این پارامتر نشان دهنده این است که چند درصد از سیگنال ها و پیش بینی های تحلیلگر با موفقیت بسته شده و به سود موثر ختم شده است.

فرمول محاسبه: فرمول محاسبه: (مجموع تعداد پیش بینی های درست) تقسیم بر (مجموع پیش بینی های بسته شده) ضرب در ۱۰۰

اگر جز افراد کم ریسک هستید از پیشنهادهای تحلیلگرانی استفاده کنید که درصد پیش بینی های آنان به صد نزدیک تر است تا احتمال کسب سود شما افزایش یابد اما حتما حواستان به سایر پارامترهای تحلیلگر باشد تا بتوانید نزدیک ترین تحلیلگر به استراتژی معاملاتی خود پیدا کنید.

البته برای یافتن تحلیلگران مناسب پارامترهای دیگری نیز باید مد نظر قرار گیرد که در ادامه به تفصیل آنان خواهیم پرداخت.

 

میانگین سودها

این پارامتر نشان می دهد که میانگین سودهای یک تحلیلگر چند درصد است و اگر شما سیگنال این تحلیلگر را خریداری می کنید بر اساس عملکرد گذشته تحلیلگر ,  حدودا توقع چند درصد سود برای سرمایه گذاری در بورس باید داشته باشید.

فرمول محاسبه: مجموع درصدهای پیش بینی های موفق تقسیم بر تعداد پیش بینی های موفق به صورت وزنی.

 

میانگین ضررها

این پارامتر نشان می دهد که میانگین درصد ضرر های یک تحلیلگر چند درصد است و اگر شما سیگنال این تحلیلگر را خریداری میکنید بایستی حدودا انتظار چند درصد ریسک را داشته باشید.

فرمول محاسبه: مجموع درصدهای پیش بینی های نا موفق تقسیم بر تعداد پیش بینی های ناموفق.

 

میانگین روز انتظار

و در نهایت میانگین روز انتظار بدین معناست که اگر سیگنالی را از یک تحلیلگر خرید می کنید بر اساس عملکرد گذشته تحلیلگر ,  حدودا چند روز باید برای به ثمر نشستن آن صبر کنید!

تحلیلگران صدتحلیل

شاید تصور کنید با وجود این همه پارامتر در انتخاب تحلیلگر مناسب خود دچار سردرگمی خواهید شد اما دقیقا موضوع بر عکس است. با وجود این ۴ پارامتر جدید شما در انتخاب تحلیلگر مناسب با استراتژی معاملاتی خود دیگر هیچ مشکلی نخواهید داشت و میتوانید به راحتی به سرمایه گذاری در بورس بپردازید و نیاز به صرف زمان برای دنبال کردن و آزمودن کانال های تلگرامی و کسب چندین سال تجربه نخواهید داشت .

با این ۴ پارامتر جدید شما خواهید توانست معامله گر متناسب با شخصیت خود را پیدا کنید.

اگر کم ریسک یا پر ریسک هستید یا قصد سرمایه گذاری بلند مدت میان مدت یا حتی نوسانگیری دارید با استفاده از سایت صدتحلیل می توانید به راحتی تحلیلگر هم سبک خود را بیابید.
شما میتوانید از این قسمت تحلیلگران را بر اساس احتمال موفقیت پیش بینی، میانگین درصد سود یا ضرر و میانگین روز انتظار مرتب کنید.

 

چند مثال

بگذارید با چند مثال این موضوع را روشن تر کنیم:

 

 تحلیلگران زیر را در نظر بگیرید:

لیست تحلیلگران صدتحلیل

میانگین انتظار روزهای اقای محمدعلی توکلیان و آقای هادی همایی به ترتیب ۵۹ و ۷۳ روز می باشد اما میانگین بازدهی آقای توکلیان ۳۳ درصد ولی آقای همایی ۲۹ درصد می باشد.

پس اگر دنبال خرید سهم هایی با میانگین بازدهی نزدیک ۳۰% زمان ۲٫۵ ماه هستید هم آقای توکلیان و هم آقای همایی فرد مناسب شما می باشد.

حال به پیشنهادهای آقای علیرضا آرامیان و اقای محسن تقی نژاد دقت کنید.

هر دو این عزیزان روش نوسانگیری با میانگین بازدهی حدود ۶ درصد و تعداد روز مورد انتظار به ترتیب ۴۷ و ۲۶ روز را به ثبت رساندند.

پس اگر دنبال نوسانگیری هستید از پیشنهادهای این دو تحلیلگر می توانید استفاده کنید.

حال سه تحلیلگر زیر را که  در نظر بگیرید:

سرمایه گذاری در بورس با تحلیلگران حرفه ای

جناب اقای استوان ۹۰ درصد پیش بینی هاشون موفقیت آمیز بوده و میانگین بازدهی انها ۹% بوده اما سیگنال هایی که ناموفق بوده اند به طور میانگین ۱۱% ضرر داشته است.

اما مسعود اودک با وجود اینکه  ۵۸ درصد پیش بینی هاشون موفقیت آمیز بوده  میانگین بازدهی آنها ۱۶% بوده و سیگنال های  ناموفق ایشان به طور میانگین فقط ۵% ضرر داشته است.

و جناب اقای شبانکاره ۶۰% پیش بینی هاشون موفقیت آمیز بوده و به طور میانگین ۱۴% سود از این پیش بینی ها کسب کردند.

با هر استراتژی و تیپ شخصیتی که شما داشته باشید , برای سرمایه گذاری در بورس می توانید تحلیلگر و مشاور مورد علاقه خود را در اینجا پیدا کنید.

 

 

در این مسیر تیم صدتحلیل همراه شما خواهد بود .

سوالات خود را میتوانید از پشتیبانان ما در تلگرام بپرسید .  t.me/sadtahlilsupport  و  t.me/sadtahlilinfo
7 thoughts on “چگونه یک مشاور خوب برای سرمایه گذاری در بورس , متناسب با روحیات شخصی انتخاب کنم ؟

 1. محمد

  با سلام
  در خصوص ایده و راهکار ارائه شده در سایت صد تحلیل باید بگم کاری خوب و موفقی ارائه شده است . اما اشکالاتی در نحوه امتیاز دهی جهت رتبه بندی تحلیگران مشاهده میشه که به نظرم باید تغییراتی در سیستم داده بشه .
  دوستان تحلیل گر در سیگنال هاشون قیمت خرید ، حد ضرر – هدف رو تعیین می کنن و مدت زمانی (تعداد روز ) برای دست یابی به هدف تعیین شده .اما در سابقه معاملات و سیگنال ها که امتیازی برای نفرات بر حسب عملکرد و دقت سیگنال به فرد داده می شه مشاهده میشه که یا در تاریخی که سیگنال خرید داده شده و حتی روز های بعد امکان خرید با قیمت اعلام شده وجود نداشته و سهم در روز های بعد هم صعودی بوده و عملا امکان خرید وجود ندارد اما مشاهده میشه که برای فرد امتیاز بالایی در نظر گرفته می شو د. ویا اینکه فرد دستیابی به هدف تعیین شده را در طول به عنوان مثال ۳۰ روز پیش بینی می کند ولی می بینم که سیگنال رو بعد از ۶۰ روز دستی می بندد . عملا این سیگنال مردود بوده چرا که در مدت تعیین شده به هدف نرسیده اما شما امتیاز بالایی برای ان در نظر گرفته اید لذا این دست موارد باعث اشتباه در رتبه بندی می شود تحلیل گری هست که نزدیک ۶۰ درصد از سیگنال هایش هنوز باز هستند و اکثر از مدت تعیین شده برای دستیابی به هدف می گذرد ولی اگه بخواهد سیگنال را بندد همه با ضرر بسته می شوند و امتیاز ان کاهش می یابد ولذا صبر می کند تا بالاخره مثبت شود و سپس بندد که این ملاک درستی برای تعیین و امتیاز دهی نیست و باید راه کاری جهت امتیاز دهی اندیشیده شود .
  با تشکر

  Reply
  1. مدیر وبلاگ

   سلام محمد عزیز
   ممنون از اینکه نظرتان را به ما منتقل کردید .
   الگوریتم امتیازدهی صدتحلیل روز به روز در حال قوی شدن است و فاکتورهای زیادی را برای امتیاز دادن در نظر میگیرد .
   فاکتورهایی مثل بازدهی کسب شده / مدت زمان کسب این سود / انحراف از پیش بینی / سود بدون ریسک یانکی / و اتومات و دستی بسته شدن .

   قطعا ما در تلاش هستیم که هر روز ابن سیستم را آپدیت و به روز کنیم و از پیشنهادات دوستان استفاده میکنیم . باز هم هر پیشنهادی بود خوشحال میشویم که به ما منتقل کنید .

   Reply
 2. مهدی

  محمد جان کاملا فرمایش شما درست است انشالله که اصلاح بشه.

  ××××

  با سلام
  در خصوص ایده و راهکار ارائه شده در سایت صد تحلیل باید بگم کاری خوب و موفقی ارائه شده است . اما اشکالاتی در نحوه امتیاز دهی جهت رتبه بندی تحلیگران مشاهده میشه که به نظرم باید تغییراتی در سیستم داده بشه .

  Reply
  1. مدیر وبلاگ

   سلام مهدی عزیز
   خوشحال میشیم اگر پیشنهادی هست به تلگرام ما @sadtahlilsupport ارسال بفرمایید . الگوریتم صدتحلیل با توجه به همین پیشنهادات به روزرسانی میشه 😉

   Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *