اولین وبینار آشنایی با روش تحلیلی حرفه ای های بازار بورس

اولین وبینار آشنایی با روش تحلیلی حرفه ای های بازار بورس
اولین وبینار آشنایی با روش تحلیلی حرفه ای های بازار بورسReviewed by مدیر وبلاگ on Aug 17Rating: 5.0اولین وبینار آشنایی با روش تحلیلی حرفه ای های بازار بورسما در صدتحلیل قصد داریم سری وبینارهای " آشنایی با روش تحلیلی حرفه ای های بورس " را آغاز کنیم تا شما هم روش شکار سهم های پرپتانسیل را آموزش ببینید.

ما در صدتحلیل قصد داریم در راستای افزایش کیفیت خدمات و سطح دانش تخصصی علاقه مندان به بازار بورس, سری وبینارهای  ” آشنایی با روش تحلیلی حرفه ای های بورس ”  را آغاز کنیم تا شما هم با روش های تحلیلی حرفه ای های بازار سرمایه آشنا شده و چگونگی شکار سهم های پرپتانسیل و کسب سود توسط تحلیلگران را آموزش ببینید. برای ثبت نام رایگان کلیک کنید )

 

مدرسان این وبینار های سریالی چه کسانی هستند ؟

در این وبینار ها از برترین تحلیلگران بازار سرمایه که در سامانه صدتحلیل عملکرد خوب خود را ثابت کرده اند دعوت میکنیم تا رازهای موفقیت و روش تحلیلی خود را به علاقه مندان و دنبال کنندگان خود شرح دهند . در این قسمت همراه خواهیم بود با جناب اقای وحید درزی ” تحلیلگر انواع بازار های مالی که تجربه ای ۱۲ ساله در این زمینه دارند و دوره های آموزشی و کتاب های مختلفی را در راستای تشریح روش تحلیلی خود تدوین کرده اند.

معرفی وحید درزی در صدتحلیل

 مشاهده پروفایل در صدتحلیل : https://goo.gl/GqYzNg

✅ دستاوردهای شما پس از این وبینار رایگان چیست ؟

* جناب آقای وحید درزی از سوابق و تجربیات خود برای شما میگویند

* روش تحلیلی خود را شرح داده و آن را روی نمودار پیاده سازی میکنند

* تعدادی از سهم های پرپتانسیل را با استفاده از استراتژی شخصی به شما معرفی خواهند کرد

* عملکرد خود و سهم های معرفی شده در سامانه صدتحلیل را با شما به اشتراک میگذارند

* و در نهایت کد تخفیفی برای استفاده یکماهه از سیگنال های شخصی خود به شرکت کنندگان تخصیص خواهند داد !

 ثبت نام رایگان در وبینار

وبینار چیست ؟

وبینار مخفف اصطلاح Web-based seminar است که به معنی یک ارائه، سخنرانی مبتنی بر وب است. وبینارها به صورت مجازی از طریق نرم‌افزارهای ویدیوکنفرانس اجرا می‌شوند، بنابراین یکی از روش‌های فوق‌العاده جذاب و پویا برای انتقال اطلاعات به مخاطبانی هستند که از لحاظ جغرافیایی در مناطق مختلف پراکنده هستند و دیگر نیازی به حضور در مکان خاص و گذراندن زمان در ترافیک نیست !!

محل برگزاری : پشت کامپیوتر خودتان !

جمعه ۳ شهریور ساعت ۱۱:۰۰ تا ۱۲:۳۰

معرفی وبینار از زبان وحید درزی

 ثبت نام رایگان در وبینار

درباره صدتحلیل

صدتحلیل با طراحی سامانه هوشمند رتبه بندی تحلیلگران , به سهامداران بورسی کمک میکند تا آنها بتوانند بهترین تحلیلگران برتر بازار سرمایه را شناخته و روزانه از پیشنهادات آنها برای سرمایه گذاری در بورس استفاده کنند . این تحلیلگران توسط سیستم صدتحلیل رتبه بندی و امتیازدهی شده اند و سوابق سیگنال های آنها ثبت و قابل مشاهده و مقایسه است . سهامداران با بررسی عملکرد این تحلیلگران ، در ۱۰۰tahlil.com , شخصی را به عنوان مشاور خود انتخاب کرده و سیگنال های این تحلیلگر را دنبال می کنند . یکی از مزیت های این سایت این است که هر زمان تحلیلگر سیگنال فروش سهمی را هم اعلام کند به سهامدارن از طریق پیامک و ایمیل به صورت رایگان اطلاع رسانی شده و آنها همانند یک تحلیلگر حرفه ای معامله کرده و سودهای بازار را کسب می کنند .

از دیگر مزیت های این پلتفرم پشتیبانی ۲۴ ساعته تیم صدتحلیل از سهامداران است که باعث میشود آنها در این مسیر تنها نباشند و بتوانند آموزش ببینند و بهترین تصمیم گیری را در انتخاب تحلیلگر و سیگنال های روزانه تحلیلگران داشته باشند . تا امروز ۴۷۵ تحلیلگر در سامانه صدتحلیل عضو شده و روزانه ۱۰۰ ها سیگنال ثبت میکنند و ۱۹۰۰ نفر از سهامداران از سیگنال های آنها استفاده میکنند . این باعث میشود تا سهامداران در بازار پرتلاطم بورس با خیالی آسوده فعالیت کرده و همچون حرفه ای ها سود کنند . 

سامانه صدتحلیل ؛  ۱۰۰tahlil.com
One thought on “اولین وبینار آشنایی با روش تحلیلی حرفه ای های بازار بورس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *