کسب مقام نخست در مسابقات ITE2018 – صدتحلیل دوباره بهترین استارت آپ فین تک شناخته شد !

کسب مقام نخست در مسابقات ITE2018 – صدتحلیل دوباره بهترین استارت آپ فین تک شناخته شد !
کسب مقام نخست در مسابقات ITE2018 - صدتحلیل دوباره بهترین استارت آپ فین تک شناخته شد !Reviewed by فرشاد شبانکاره on Nov 16Rating: 5.0کسب مقام نخست در مسابقات ITE2018 - صدتحلیل دوباره بهترین استارت آپ فین تک شناخته شددر دومین جشنواره بزرگ فین تک ایران همزمان با نمایشگاه تراکنش (ITE2018) , مسابقه ای بین استارت آپ های منتخب برگزار شد و تیم ها محصول و کسب و کار خود را ارائه کردند و در نهایت در اختتامیه این جشنواره صدتحلیل توانست یکبار دیگر رتبه اول بهترین استارت آپ فین تک ایران را از آن خود کند !

دومین جشنواره بزرگ فین تک ایران همزمان با نمایشگاه تراکنش (ITE2018)، از روز سه‌شنبه ۲۲ آبان ماه ۱۳۹۷ تا روز پنج‌شنبه ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۹ تا ۱۸ در بوستان گفتگوی تهران برگزار شد.

این جشنواره به منظور همگرایی بین فعالان ‌استارت‌آپی و فین تک ایران و ایجاد حلقه اتصال بین بانک‌ها و موسسات مالی با کسب و کارهای نوپا، با حضور همه ‌استارت‌آپ‌های فین تک و اضلاع دیگر این اکوسیستم از قبیل مراکز قانون‌گذاری و نظارت، مراکز شتابدهنده و صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر (VC) برگزار میشود.

دومین جشنواره فین تک ایران

در این جشنواره ۸۰ استارت آپ حضور داشتند و خدمات خود را به مخاطبین ارائه میکردند .

صدتحلیل هم همچون سالیان گذشته یکی از استارت آپ های دعوت شده به این جشنواره بود و در این ۳ روز دیداری با همراهان و کاربران خودش تازه کرد .
صدتحلیل در نمایشگاه فینتک ۹۷
در روز آخر مسابقه ای بین استارت آپ های منتخب در مقابل هیات داوارن این جشنواره که عبارتند از ادیب حافظی‌گل، مهسا خمیسی، احسان رفیعی، میثم زرگرپور، علی زندوکیلی، محمدمهدی صادق، مهدی عبادی، پویا کندری، محمد گرکانی‌نژاد، مهران محرمیان معلم، حامد میرشمسی و مصطفی نقی‌پور برگزار شد و تیم ها محصول و کسب و کار خود را ارائه کردند و در نهایت در اختتامیه این جشنواره صدتحلیل توانست یکبار دیگر رتبه اول بهترین استارت آپ فین تک ایران را از آن خود کند !
ارائه تیم صدتحلیل در مسابقات فین تک
صدتحلیل در جشنواره سال گذشته ITE 2017 هم این مقام را کسب کرده بود ( مشاهده گزارش سال ۹۶ )   بنابراین استارت آپ صدتحلیل توانست دو سال پیاپی بهترین استارت آپ فینتکی ایران شود .
تیم صدتحلیل این موفقیت را مدیون همراهان خود میداند  🙂دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *