` پیدا کردن بهترین تحلیلگران بورس | راهنمای استفاده از صدتحلیل برای سهامداران و سرمایه گذاران

سهامدار عزیز سلام ; به سایت صدتحلیل خوش آمدید


ما در این سایت قصد داریم پلی ایجاد کنیم میان شما سهامداران عزیز و تحلیلگران حرفه ای بازار سرمایه . چرا که این بازار نیاز به وقت و دانش تخصصی داره و اغلب ما شغل اصلی دیگری داریم و وقت کافی برای تحلیل تمام سهم های بازار نداریم ! پس چقدر خوب می شد تا می توانستیم از مشاوره افراد حرفه ای برای خرید و فروش سهام خودمون استفاده و همراه آنها سودهای بازار را کسب می کردیم .

در فیلم زیر , به صورت خلاصه فرآیند کاری صدتحلیل را مشاهده می کنید :

مهمترین امر در این سایت برای شما , پیدا کردن یک تحلیلگر متناسب با روحیات ما خواهد بود . برای اینکار هم شما می توانید به قسمت رتبه بندی و معرفی تحلیلگران وارد شده و این افراد را با یکدیگر مقایسه کنید و هم می توانید به چند سوال در آزمون شخصیت شناسی پاسخ دهید تا سیستم ما برای اساس روحیات ریسک پذیری شما چند تحلیلگر را به شما معرفی کند.

سیستم صدتحلیل رزومه معاملاتی و عملکرد گذشته تحلیلگران را در پروفایل آنها به شما نمایش می دهد و شما با مقایسه اعداد و آمار هر تحلیلگر انتخاب می کنید که کدام از آنها را می پسندید و به روحیات شما سازگار تر خواهد بود .

در مقاله “ چگونه یک مشاور خوب برای سرمایه گذاری در بورس , متناسب با روحیات شخصی انتخاب کنم ؟ ” میتوانید توضیحات بیشتری را مطالعه بفرمایید .

با ورود به پروفایل تحلیلگر و بررسی بازدهی های کسب شده او می توانید تشخیص دهید که نوع معاملات وی و مقدار ریسک پذیری آن تحلیلگر مناسب شما هست یا خیر ! همچنین اعدادی که در مورد میانگین های او محاسباتی شده است می تواند با توقع شما از تحلیلگر , ریسک پذیری و صبر شما مقایسه شود .

اگر احساس کردید این تحلیلگر میتواند به بهتر شدن معاملات شما کمک کند , با دنبال کردن و انتخاب او به عنوان مشاور خود ، میتوانید از جدیدترین پیش بینی های او استفاده کنید .

شما در بخش جدیدترین سیگنال ها کارت هایی را مشاهده می کنید که شامل بازدهی و ریسک و مدت انتظار تحلیلگر از سهم مورد نظر است و این اعداد با توجه به حد سود و حدضرری و حدود زمانی که تحلیلگران برای پیش بینی خود تعیین کرده است , نشان داده می شود . حرف اول نماد هم تقریبا گروهی که سهم در آن معامله میشود را به شما نشان می دهد . در مرحله بعد و جزییات سیگنال دقت داشته باشید که اختلاف قیمت سهم با قیمت پیشنهادی تحلیگر چه مقدار است . برخی از کاربران به خاطر ارزان بودن سیگنال های قدیمی اقدام به خرید آنها می کنند در صورتی که توجه داشته باشید به احتمال زیاد این سیگنال ها یا رشد خود را کرده اند و یا آنقدر افت قیمتی داشته اند که در نزدیکی حد ضرر خود به سر می برند !

در نهایت بعد از خرید یک سیگنال , اطلاعات کامل پیش بینی نظیر : نام کامل سهم , قیمت پیشنهادی خرید سهم , قیمت حد سود و حد ضرر , زمان تقریبی برای نگهداری و حجم تخصیص سرمایه به خرید این سیگنال به شما نمایش داده می شود و هر زمان که سیگنال خروج سهم صادر شود مجدد به شما از طریق ایمیل و پیامک اطلاع رسانی خواهد شد .

درنهایت شما می توانید در پروفایل خود خریدها و مقدار بازدهی کسب شده و باز یا بسته بودن سیگنال را مشاهده کنید .


صدتحلیل در مدت فعالیت چند ساله خودش با پیشنهادات و انتقادات کاربران رشد کرده و روز به روز در حال بهینه سازی پلتفرم است . بنابراین با ما از طریق تلگرام و یا ایمیل در ارتباط باشید و ما را در این امر یاری کنید .

با آرزوی موفقیت برای همه افراد فعال در بازار سرمایه – تیم صدتحلیل