` پیدا کردن بهترین تحلیلگران بورس | راهنمای استفاده از صدتحلیل برای سهامداران و سرمایه گذاران

سهامدار عزیز سلام ; به سایت صدتحلیل خوش آمدید


ما در این سایت قصد داریم پلی ایجاد کنیم میان سهامداران و تحلیلگران بازار سرمایه . چرا که قطعاً هر بازار مالی نیاز به دانش تخصصی ، بررسی دقیق و تحلیل دارد و سرمایه گذاری در هر بازاری بدون داشتن اطلاعات کافی موجب زیان ما خواهد شد .

در سایت صدتحلیل شما میتوانید با مراجعه به قسمت تحلیلگران , لیست تمامی تحلیلگرانی که تاکنون عضو سایت شده اند و پیش بینی های خود را ثبت کرده اند را مشاهده کنید . سیستم صدتحلیل بر اساس عملکرد این تحلیلگران به آنها امتیاز داده و آنها را رتبه بندی می کند . حال شما میتوانید بر اساس احتمال موفقیت , میانگین سود , میانگین ضرر , مدت انتظار و رتبه , تحلیلگران را به ترتیب کنید , و شخص مورد نظر خود را انتخاب کنید . ( با توجه به اینکه هر شخصی استراتژی و ریسک پذیری مربوط به خود را دارد , شما باتوجه به روحیات خود میتوانید تحلیلگر مورد علاقه خود را انتخاب کنید و الزامی نیست که رتبه اول سایت , تحلیلگر مناسب برای همه سهامداران باشد )

چگونه میتوانم مناسب ترین تحلیلگر به روحیات خود را پیدا کنم؟

با ورود به پروفایل تحلیلگر و بررسی بازدهی های کسب شده او میتوانید تشخیص دهید که نوع معاملات وی و دقت پیش بینی های آن تحلیلگر مناسب شما هست یا خیر ! همچنین اعدادی که در مورد میانگین های او محاسباتی شده است میتواند با توقع شما از تحلیلگر , ریسک پذیری , صبر و توقع شما مقایسه شود .

اگر احساس کردید این تحلیلگر میتواند به بهتر شدن معاملات شما کمک کند , با دنبال کردن و انتخاب او به عنوان مشاور خود ، میتوانید از جدیدترین پیش بینی های او استفاده کنید .

از طرف دیگر شما میتوانید با ورود به بخش پیش بینی ها , جدیدترین سیگنال های روز تحلیلگران را مشاهده کنید . در اینجا تحلیلگران به سه دسته حرفه ای ( بالای 100 امتیاز ) , متوسط ( بالای 30 امتیاز ) و اعضای جدید ( تحلیلگرانی که به تازگی شروع به پیش بینی کرده اند و هنوز امتیاز زیادی دریافت نکرده اند ) طبقه بندی شدند و به همین خاطر قیمت پیش بینی هر طبقه هم متفاوت خواهد بود .

شما در هر کدام از کارت ها اطلاعاتی شامل بازدهی و ریسک و مدت انتظار مشاهده می کنید که این اعداد باتوجه به حد سود و حدضرری و حدود زمانی که تحلیلگران برای پیش بینی خود تعیین کرده است , نشان داده می شود .

گزینه اتوماتیک به این معناست که وقتی این پیش بینی به حدسود و یا حدضرر خود برسد , سیستم به صورت خودکار این پیش بینی را میبندد و به شما سیگنال خروج را میدهد اما گزینه دستی به این معناست که خود تحلیلگر تصمیم به بستن پیش بینی و دادن سیگنال خروج , می گیرد .

ستاره هایی که تحلیلگر دارد نشان از دقت پیش بینی های این شخص و پایبند بودن او به پیش بینی است .

حرف اول نماد هم تقریبا گروهی که سهم در آن معامله میشود را به شما نشان می دهد .

بعد از خرید اطلاعات کامل پیش بینی نظیر : نام کامل سهم , قیمت پیشنهادی خرید سهم , قیمت حد سود و حد ضرر به شما نمایش داده می شود و هر زمان که پیش بینی بسته شود به شما اطلاع رسانی می شود

درنهایت شما میتوانید در پروفایل خودتون خریدهایی که کردید و اینکه چه مقدار در سود هستید و آیا آن پیش بینی بسته است یا باز را مشاهده کنید .


لطفاً با پیشنهادات و انتقادات خود از طریق تلگرام و یا ایمیل ما را در ایجاد فضایی بهتر برای خود شما یاری کنید .

با آرزوی موفقیت برای همه افراد فعال در بازار سرمایه – تیم صدتحلیل