` ثبت سیگنال های خرید و فروش سهام و کسب درآمد | راهنمای استفاده از صدتحلیل برای تحلیلگران

تحلیلگر عزیز سلام ; به سایت صدتحلیل خوش آمدید


در سامانه صدتحلیل شما میتوانید پیش بینی های خود را ثبت کنید تا بعد از گذر زمان , موفقیت و دقت آن پیش بینی را مشاهده کنند . بدین صورت تحلیلگران هم یک رزومه تحلیلی و کارنامه معاملاتی برای خود خواهند داشت و هم میتوانند در صورت کسب امتیاز و رقابت با دیگر تحلیلگران , پیش بینی های خود را به فروش برسانند و درآمد کسب کنند !

بعد از ثبت نام در سایت ، برای ثبت پیش بینی های خود به قسمت " ثبت سیگنال" بروید . پس از انتخاب نماد مورد نظر قیمت پیشنهادی توسط خود سیستم ثبت می شود و شما بایستی حد سود , حد ضرر , حدود زمان انتظار برای رسیدن به هدف و همچنین دستی یا اتوماتیک بودن این سیگنال را تعیین کنید. دقت کنید که سیستم صدتحلیل با توجه به بازدهی کسب شده آن پیش بینی , مدت زمانی که آن پیش بینی باز بوده , نوع بسته شدن و رسیدن به هدف و عدد سود بانکی به شما امتیاز می دهد به همین دلیل بر روی اعداد وارد شده دقت لازم را داشته باشید . !

در صورت فعال بودن حالت اتوماتیک , پیش بینی شما در صورت رسیدن به حد سود (یا حد ضرر) توسط سیستم بسته خواهد شد و نیازی به دستور شما نیست . اما در صورت دستی بودن , این پیش بینی فقط به دست شما بسته خواهد شد .

شما روزانه حداکثر مجاز به ثبت 3 سیگنال خواهید بود .

قیمت پیشنهادی بایستی در زمان و عددی باشد که قابلیت خرید شدن توسط افراد دیگر را هم داشته باشد .

پس از مشاهده پیغام تایید , سیگنال شما به درستی ثبت شده است و میتوانید سیگنال های خود را در داشبورد مدیریت کنید .

با مراجعه به داشبورد تمام پیش بینی هایی را که تاکنون در سیستم ثبت کرده اید مشاهده می کنید و میتوانید آنها را به صورت دستی ببندید و امتیازشان را دریافت کنید . دقت کنید بازدهی کسب شده و امتیازی که شما مشاهده می کنید , تا روز گذشته محاسبات شده است اما با کلیک بر روی دکمه بستن پیش بینی , امتیاز لحظه ای به شما نمایش داده میشد . همچنین سایر اطلاعاتی نظیر خریدها و فروش هایی که داشته اید در داشبورد قابل مشاهده هستند.

بعد از بسته شدن یک پیش بینی , سیستم به صورت خودکار به شما امتیازی می دهد و در رقابت با دیگران تحلیلگران , رتبه شما مشخص میشود . شما بایستی تلاش کنید تا با دیگر تحلیلگران رقابت کنید و امتیاز خود را افزایش دهید چون این کار باعث بالا رفتن فروش شما خواهد شد . در صدتحلیل , تحلیلگران به سه دسته حرفه ای ( بالای 100 امتیاز ) , متوسط ( بالای 30 امتیاز ) و اعضای جدید ( تحلیلگرانی که به تازگی شروع به پیش بینی کرده اند و هنوز امتیاز زیادی دریافت نکرده اند ) طبقه بندی شدند و به همین خاطر قیمت فروش پیش بینی هر طبقه هم متفاوت خواهد بود و توسط سیستم ارزشگذاری می شود . ( هرچه امتیاز شما بیشتر باشد فروش بیشتر با قیمت بالاتر خواهید داشت ) سیستم صدتحلیل به پاس قدردانی از تحلیلگران برتر 50% از مبلغ فروش را به آنها هدیه می دهد .


لطفاً با پیشنهادات و انتقادات خود از طریق تلگرام و یا ایمیل ما را در ایجاد فضایی بهتر برای خود شما یاری کنید .

با آرزوی موفقیت برای همه افراد فعال در بازار سرمایه – تیم صدتحلیل