` ثبت سیگنال های خرید و فروش سهام و کسب درآمد | راهنمای استفاده از صدتحلیل برای تحلیلگران

تحلیلگر عزیز سلام ; به سایت صدتحلیل خوش آمدید


صدتحلیل محلی است برای ارائه رزومه معاملاتی شما به سرمایه گذاران برای جلب اعتماد آنها

در سامانه صدتحلیل از یک طرف شما شروع به ثبت سیگنال و معرفی سهم های مناسب می کنید و بعد از گذر زمان , موفقیت و دقت آن پیش بینی ها توسط الگوریتم هوشمند سایت سنجیده شده و امتیازدهی می شود و از طرف دیگر , سرمایه گذاران با مقایسه تحلیلگران و مشاهده رزومه معاملاتی و سودهایی که کسب کردید , شما را به عنوان مشاور خود انتخاب کرده و به اصطلاح دنبال کننده شما خواهند شد و سیگنال های شما را خریداری می کنند .

در فیلم زیر , به صورت خلاصه فرآیند کاری صدتحلیل را مشاهده کنید :

پس اگر میخواهید با دیگر تحلیلگران رقابت کنید و درآمد داشته باشید مراحل زیر رو شروع کنید :

بعد از ثبت نام در سایت ، برای ثبت سیگنال های خود به قسمت ثبت سیگنال بروید . ابتدا نوع سیگنال را مشخص کنید . معمولی ( بدون قرارگیری در پرتفوی مجازی ) و یا پرتفودار ( به شما مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان مجازی داده می شود تا آن را مدیریت کنید ). سپس نماد مورد نظر را انتخاب کنید . در حالت لحظه ای قیمت پیشنهادی توسط خود سیستم ثبت می شود اما در حالت انتظار اگر منتظر قیمتی پایین تر از قیمت فعلی هستید می توانید آن را وارد کنید تا هر زمان سهم به آن رسید سیگنال شما فعال شود . در مرحله بعد شما بایستی حد سود , حد ضرر , حدود زمان انتظار برای رسیدن به هدف را تعیین کنید. دقت کنید که سیستم صدتحلیل با توجه به بازدهی کسب شده آن پیش بینی , مدت زمانی که آن پیش بینی باز بوده , نوع بسته شدن , انحراف از پیش بینی شما و با توجه به نرخ بهره بانکی به سیگنال شما امتیاز می دهد, به همین دلیل بر روی اعداد وارد شده دقت لازم را داشته باشید !

در قسمت نوع بسته شدن اگر حالت سیستمی فعال باشد , پیش بینی شما در صورت رسیدن به حد سود (یا حد ضرر) توسط سیستم بسته خواهد شد و نیازی به دستور شما نیست . اما در صورت انتخاب گزینه بسته شدن توسط تحلیلگر , این پیش بینی فقط با دستور شما بسته خواهد شد . پس مدیریت سیگنال های باز خود را فراموش نکنید !

پس از مشاهده پیغام تایید , سیگنال شما به درستی ثبت شده است و میتوانید سیگنال های خود را در داشبورد مدیریت کنید .

با مراجعه به داشبورد تمام پیش بینی هایی را که تاکنون در سیستم ثبت کرده اید مشاهده می کنید و میتوانید آنها را به صورت دستی ببندید و امتیازشان را دریافت کنید . دقت کنید بازدهی کسب شده و امتیازی که شما مشاهده می کنید , تا روز گذشته محاسبات شده است اما با کلیک بر روی دکمه بستن پیش بینی , بازدهی و امتیاز لحظه ای به شما نمایش داده میشود . همچنین سایر اطلاعاتی نظیر خریدها و فروش هایی که داشته اید در داشبورد قابل مشاهده هستند.

عد از بسته شدن یک پیش بینی , سیستم به صورت خودکار به شما امتیازی می دهد و در رقابت با دیگران تحلیلگران , رتبه شما مشخص میشود . شما بایستی تلاش کنید تا با دیگر تحلیلگران رقابت کنید و امتیاز و بازدهی پرتفوی خود را افزایش دهید چون این کار باعث بالا رفتن فروش شما خواهد شد . در صدتحلیل , تحلیلگران به چهار دسته حرفه ای , متوسط , اعضای جدید و نوع مشاور طبقه بندی می شوند و به همین خاطر قیمت فروش پیش بینی هر طبقه هم متفاوت خواهد بود و توسط سیستم ارزشگذاری می شود . ( هرچه امتیاز و بازدهی شما بیشتر باشد فروش بیشتر با قیمت بالاتر خواهید داشت )

ابتدا سطح تحلیلگران اعضای جدید است ( تحلیلگرانی که به تازگی شروع به پیش بینی کرده اند و هنوز امتیاز زیادی دریافت نکرده اند ) و بایستی تلاش کنند تا بازدهی سبد ( رشد سرمایه ) خودشان را به +5% برسانند تا به سطح متوسط رسیده و سیگنال های آنها از حالت رایگان خارج شود . بعد از آن با رشد سرمایه بالای +15% به سطح حرفه ای ارتفا یافته و علاوه بر افزایش قیمت , تیم صدتحلیل هم با معرفی شما در تبلیغات , سعی می کند مخاطبین شما را افزایش دهد .

برای اطلاعات بیشتر هم توصیه می کنیم مقاله “ هرآنچه تحلیلگران صدتحلیل به آن نیاز دارند ” را مطالعه بفرمایید .

صدتحلیل در مدت فعالیت چند ساله خودش با پیشنهادات و انتقادات کاربران رشد کرده و روز به روز در حال بهینه سازی پلتفرم است . بنابراین با ما از طریق تلگرام و یا ایمیل در ارتباط باشید و ما را در این امر یاری کنید .


با آرزوی موفقیت برای همه افراد فعال در بازار سرمایه – تیم صدتحلیل