درباره ما


سلام ما در این سایت قصد داریم پلی ایجاد کنیم میان سهامداران و تحلیلگران حرفه ای بورس . چرا که این بازار نیاز به وقت و دانش تخصصی دارد و اغلب افراد شغل اصلی دیگری دارند و وقت کافی برای تحلیل تمام سهم های بازار نخواهند داشت ! پس چقدر خوب می شد تا این افراد میتوانستند از مشاوره افراد حرفه ای برای خرید و فروش خودشان استفاده کنند و همراه آنها سودهای بازار را کسب می کردند .

صدتحلیل یک پلتفرم واسط !

از یک طرف , تحلیلگران مختلف پیش بینی های خود را در سامانه ما ثبت می کنند و بعد از گذر زمان , موفقیت و دقت آن پیش بینی ها توسط الگوریتم هوشمند سایت سنجیده شده و به آنها امتیازدهی می شود و از طرف دیگر , سرمایه گذاران با مقایسه تحلیلگران و مشاهده رزومه معاملاتی و سودهایی که کسب کرده اند , آنها را به عنوان مشاور خود انتخاب کرده و از سیگنال های آن مشاور برای خرید و فروش خود استفاده خواهند کرد !

در فیلم زیر , به صورت خلاصه فرآیند کاری صدتحلیل را مشاهده کنید :

داستان صدتحلیل:

رشد شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و .. باعث شده است تا تحلیلگران زیادی برای انتشار پیشنهادهای خرید و فروش خود از این شبکه ها استفاده کرده و خود را به عنوان استاد و تحلیلگر حرفه ای معرفی می کنند و حتی برای اشتراک ماهیانه، هزینه دریافت می کنند !!

افراد دیگری که تحلیلگر نبودند در ابتدای راه سرمایه گذاری در بورس, احتیاج به یک راهنما داشتند و برای پیدا کردن یک شخص حرفه ای مجبور به بررسی تک تک کانال های بورسی و بررسی چندماهه سهم های پیشنهادی آنها با روش آزمون و خطا بودند !

اما به راستی کدام یک از این کانال ها حقیقت را به شما میگویند ؟
کدام ماست فروشی میگوید ماست من ترش است ؟
کدام یک عملکرد بهتری داشته اند ؟

این ها سوالاتی بود که تیم صدتحلیل سعی در حل آنها داشته و به همین دلیل پلتفرمی را ایجاد کرده که اولا به صورت واسط است و عملکرد تحلیلگران را به صورت شفاف به شما نمایش می دهد و تحلیلگران نمی توانند رزومه خود را تغییر دهند و ثانیا با رتبه بندی تحلیلگران بر اساس پارامترهای مختلف، بهترین مشاوران را بر اساس روحیات شما معرفی می کند

در نهایت یک بازی برد - برد - برد :

هم سرمایه گذاران توانسته اند با کمک افراد حرفه ای سود مناسب در بازار بورس را بدست آورند و هم تحلیلگران توانسته اند رزومه ای از موفقیت های خود ثبت کنند و از مشاوره های خود درآمدی کسب کنند ،صدتحلیل هم توانسته است تعداد زیادی از تحلیلگران مختلف با استراتژی های متفاوت را دور هم جمع کرده و گام مثبتی برای حرفه ای تر کردن بازار سرمایه بردارد .

برای شروع کار اگر تحلیلگر هستید اینجا و اگر سرمایه گذار هستید اینجا را مطالعه کنید .